Rooney a Ronny zazářili proti Seoulu

Sir Alex uvedl, že pokus o spolupráci Wayne Rooneyho s Cristianem Ronaldem v útoku je jedním z plusových bodů po vítězství nad korejským týmem FC Seoul 4:0.

Oba hráči se zapsali na střeleckou listinu, dále také mladý záložník Chris Eagles a také Patrice Evra, který hrál na levím křídle. Boss United táke řekl, že spolupráce Rooney&Ronaldo je sýstem,který by mohl použít při venkovních zápasech.

" Poohlíželi jsme se po systému, kde bychom mohli využít kvalit Cristiana Ronalda a Wayne Rooneyho dohromady. Je to systém, který bychom mohli použít při venkovních zápasech ", řekl Alex pro MUTV.

" Bylo to zajimávé a oba dva dohromady hráli velmi dobře. Ukázali, že si spolu dobře rozumí a měnili si navzájem pozice, které způsobovali problémy v defenzívě(soupeřove,pozn.red). Byl to plusový bod pro nás. Cristiano dostal cenu Man of the Match po 45 minutávh "práce".

 

Hlavně v druhém poločase vyčerpávalo hráče neúprosné vedro, které v Seoulu panovalo, ale co nejvíce Alexe potěšilo, byl výkon z prvního poločasu, na který nedokázali hráči Seoulu odpovědět.

" V prvním poločase jsme znovu byli spokojeni s rychlostí hry. Byl to dobrý začátek a první poločas ukázal naše nejlepší momenty. Sílu, pohyb a intenzita naší hry byla dobrá, ale horko vás může zpomalit. Byla tam velké teplo, cítil jsem to na lavičce ".

" Byl to dobrý výsledek a výkon proti týmu s velkou rychlostí v jejich týmu. Byli jsme si toho vědomi, protože si vytvořili pár šancí v druhém poločase. V podstatě jsme byli spokojeni ", dodal.

Opět se na hřiště dostalo několik mladých hráčů United, který využil příležitosti, byl Eagles.

" Zlepšil se a hodně dozrál od toho, co se vrátil zpátky z jeho hostování. Ke konci minulé sezóny, začal dozrávat velmi dobře. Je mu teprve dvacet let a má před sebou velkou budoucnost ".

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.