Alex : Ji je našim špiónem pro zápas se Seoul

Sir Alex Ferguson žertoval, že nasadí Park Ji-Sunga jako asistenta managera pro druhý zápas tohoto turné s týmem FC Seoul.

Našemu managerovi, jak je vidno humor na asijském kontinentu jistě nedošel. " Ji mě již varoval, že mají velmi silný tým ", řekl Sir Alex na předzápasové konferenci. " Bude mým asistentem pro tento zápas".

" Všichni se připravujeme na tento zápas, očekáváme ale další obtížný test. Pokrok korejského fotbalu je fantastický a to, čeho dosáhla Jižní Korea na Světovém šampionátu v roce 2002 bylo mimořádné ".

" Doufáme, že páteční zápas bude dalším dobrým zápasem mezi dvěma dobrými týmy ".

 

Fergie nasadí do tohoto zápasu opět silnout sestavu stejně jak to udělal v prvním zápase, který skončil remízou 2:2 a doufá, že uvidí zlepšení v tempu týmu na hřišti po 90 minut.

" Myslím, že byla dobrá rychlost a tempo naší hry v prvním poločase s Urawou Reds ", vysvětlujeje. " Ale ve druhém poločase se u nás projevily náznaky únavy a zápas se pak stal docela zdlouhavým ".

" Očekávám, že uvidím zlepšení v intenzitě v druhém poločase pátečního zápasu a doufejme, že tento zápas vyhrajeme ", zakončil.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.