Pochybnosti ohledně Edwinovi budoucnosti na Old Traffod?

Edwin van Der Sar by mohl opustit Manchester United příští léto, kdy mu vyprší jeho současný kontkrat potom, co uvedl, že si je nejistý nad svou budoucností v klubu.

36-letý Holanďan, který přišel na Old Trafford před dvěma lety z Fulhamu za 2 milióny liber, zacelil na brankářském postu dlouho trvající díru již od odchodu legendárního Schmeichela.

Avšak jeho velká chyba během úterního zápasu s Urawou Red Diamonds, kdy nedokázal chytit míč z velmi velké dálky, připomínala podobné ztráty koncentrace z minulé sezóny.

Kvůli vážnému zranění Bena Fostera, bude mít Van Der Sar až do příštího jara konkurenci jen v podobě Poláka Tomasze Kuszczaka.

Van Der Sar, který vyhrál spoustu trofejí za jeho působení v Ajaxu, Juventusu a teď v Manchesteru ujišťuje, že nebude pokračovat v kariéře, pokud začne cítit, že už má to nejlepší zasebou.

" Nevím teď o mé klubové budoucnosti ", řekl. " Dostanete se na určitý stupeň vašeho života a kariéry, když to berete krok za krokem".

"Byl jsem zklamaný s některými mými výkony na konci minulé sezóny. Nepodával jsem ty výkony, které jsem podával pi většinu sezóny a nevím,proč tomu tak bylo".

" Několik věcí, které se staly během zápasů, nevedly k mé spokojenosti ".

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.