Tevez by měl ve středu dorazit do Manchesteru

Podle Sky Sports News by měl Carlos Tevez ve středu podstoupit v Manchesteru lékařské testy.

Manchester United doufá, že příchod argentinského útočníka Carlose Teveze z West Hamu United dokončí příští týden. Celý přestup už se táhne delší dobu kvůli hráčově registraci. Tevezův agent Kia Joorabchian je přesvědčen, že všechny problémy se brzy vyřeší. Tevez je momentálně v Jižní Americe, kde se připravuje na nedělní finále Copa America mezi Brazílií a Argentinou. Poté se vrací do Anglie, kde by měl být konečně dořešen celý přestup. Kia Joorabchian pro Sky Sports News řekl, že 23letý hráč se v útery vrací do Anglie a následující den by měl podstoupit v Manchesteru lékařské testy.

"Carlos se vrací v úterý a ve středu v Manchesteru podstoupí lékařské testy. Věříme, že do příštího týdne se vyřeší všechny administrativní záležitosti a bude přestup dotažen do konce. Nevidíme v tom žádný problém. Ve čtvrtek jsem mluvil s představiteli Manchesteru United a i oni jsou přesvědčeni, že příští týden hráč podepíše s United smlouvu. Tevez už je s Manchesterem na smlouvě domluven", řekl Kia Joorabchian pro Sky Sports News.

West Ham United se ale k celé záležitosti staví poněkud negativně a uvádí, že Tevez je hráčem West Hamu a zatím nebyl žádný přestup dořešen.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.