Hargreaves: V Manchesteru chci vyhrát vše

Anglický záložník Owen Hargreaves se rozloučil s Bayernem Mnichov a nyní chce s Manchesterem United vyhrát všechny trofeje.

Bayern Mnichov se s Manchesterem United minulý měsíc dohodl na přestupu Owena Hargreavese za 17 miliónů liber. 26letý kanadský rodák se na konferenci v Passau rozloučil s bavorským klubem.

"Nikdy jsem si nemyslel, že přestoupím do Německa. Jsem velmi šťastný, že mi Bayern dal takovou příležitost. Tomuto klubu přeji vše nejlepší. Posledních deset let bylo snem", řekl Hargreaves.

V minulé sezóně se ale Bayern trápil a skončil na nejhorším místě od doby, co Hargreaves do německého týmu přišel z Calgary Foothills. Během své kariéry v Německu vyhrál spoustu trofejí. Čtyřikrát vyhrál Bundesligu a v roce 2001 dokonce Ligy Mistrů a Interkontinentální Pohár. Owen Hargreaves nyní doufá, že na Old Trafford naváže na řadu úspěchů.

"Během poslednách deseti let jsem si vytyčil řadu cílů, které se mi podařilo splnit. Očekávám, že v tomto budu pokračovat. Začíná pro mě nová éra a doufám, že dosáhnu ještě větších úspěchů. Nemám konkrétní cíl, ale v Manchesteru chci vyhrát vše, co půjde", dodává Hargreaves.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.