Trezeguet: Odmítl jsem Manchester United

David Trezeguet uvádí, že Manchester United a FC Liverpool se jej pokusili získat předtím než podepsal s Juventusem Turín novou smlouvu.

Vítěz Mistrovství světa konečně ukončil spekulace o své budoucnosti, když v pondělí podepsal s italským Juventusem Turín novou smlouvu. Francouzský útočník dlouho nezapadal do plánů trenéra Dididera Deschampse, který už ale není trenérem Juventusu a Trezeguet tak podepsal prodloužení smlouvy do roku 2011. Předtím než podepsal smlouvu s Juventusem se o něj zajímalo několik evropských fotbalových klubů včetně Manchesteru United.

"Můj otec (který je také Trezeguetovým agentem) mi řekl, že o mě mají zájem kluby jako Manchester United, FC Liverpool a Barcelona. Ale jakmile o mě Juventus projevil zájem a rozhodl se, že si mě chce nechat a že se mnou počítá, okamžitě jsem jejich nabídku přijal. Nechtěl jsem Juventus opustit, ale musel jsem od vedení mít jistotu, že se mnou počítají. Pomohl tomu asi i odchod Didiera Deschampse", řekl David Trezeguet pro deník L’Equipe.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.