Marouane Fellaini odmítl Manchester United

Agent záložníka Standardu Lutych Marouane Fellaini říká, že hráč odmítl přestoupit do Manchesteru United a rozhodl se zůstat v Belgii.

Marouane Fellaini se narodil v Maroku, ale s rodiči brzy odešel do Belgie, kde už od sedmi let hrál za Anderlecht. V akademii Anderlechtu zůstal do svých 10ti let, pak přestoupil do Mons. Zde setrval tři roky a stěhoval se do R. Francs Borains. Potom klub opustil a přestoupil do Sporting Charleroi. Když mu bylo 17 let, podepsal profesionální smlouvu s belgickým klubem Standard Lutych a brzy se stal jedním z nejlepších záložníků v belgické lize. Na začátku minulé sezóny ho pečlivě sledovali Tottenham a Arsenal. Toto léto reprezentoval Belgii na ME do 21let v Holandsku. Zde předváděl skvělé výkony a upoutal pozornost Manchesteru United, který se jej snažil získat, ale hráč jej odmítl. Maroune Fellaini odehrál už i několik utkání za belgickou reprezentaci a dokonce vstřelil už jednu branku.

"Manchester United nám nedávno volal, aby Marouane nepodepisoval novou smlouvu se Standardem Lutych. Ale neposlechli jsme je. Tento mladý chlapec bude lepší a lepší pouze v případě, že bude hrát pravidelně za A-tým. Přestupem na Old Trafford bychom jsme vydělali mnoho peněz, ale nehrál by zde", řekl agent Roger Henrotay pro News of teh World.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.