Rio Ferdinand o posilách a nové sezóně

Rio Ferdinand je nadšen novými posilami a v příští sezóně by rád s United vyhrál všechny čtyři trofeje.

Jen chvíli poté, co Manchester United získal titul v Premier League, přišli do anglického týmu tři nové posily – Anderson, Nani a Owen Hargreaves. Anglický obránce Manchesteru United Rio Ferdinand věří, že nové posily týmu hodně pomůžou a klub bude bojovat zase o ty nejvyšší příčky.

"V předsezónní přípravě jsme hráli proti Portu a Anderson za ně hrál. Někteří kluci o něm pak hodně mluvili. Naniho jsem moc neviděl hrát, ale mnoho lidí říká, že je podobný Cristianu Ronaldovi. Pokud je mu podobný a bude aspoň z poloviny tak dobrý jako je on, potom jsme získali skvělého hráče. O Owenovi všichni víme hodně. Je to skvělý fotbalista a do zálohy to bude skvělá posila, umí také hrát hodně dobře dozadu", řekl Rio Ferdinand pro Sky Sports News.

V příští sezóně by Rio Ferdinand rád vyhrál všechny čtyři trofeje. V minulé sezóně Manchester United prohrál ve finále FA Cupu s Chelsea a v Lize Mistrů vypadl v semifinále s AC Milán.

"V příští sezóně nebudeme mluvit o tom, co se stalo v minulé sezóně, všechno je to o tom, co chceme v budoucnosti vyhrát. Chceme vyhrát ligu, FA Cup, Carling Cup a Ligu Mistrů. Víme, že to bude hodně těžké, ale rozhodně na to máme", dodává anglický obránce.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.