Quagliarella by rád přestoupil do Manchesteru United

Útočník Sampdorie Fabio Quagliarella uvedl, že by měl velký zájem přestoupit do Manchesteru United.

Manchester United minulý měsíc za italského reprezentanta nabídl 10 miliónů liber a Fabio Quagliarella nyní uvádí, že zájem United trvá a jsou připraveni svojí nabídku zvýšit.

"Vypadá to na seriózní nabídku, zvýšili svojí nabídku a to je velmi důležité. Manchester United je velký klub a pokud by vše vyšlo, strašně rád bych hrál v Premier League. Je to fantastická a nádherná soutěž", řekl Fabio Quagliarella.

Fabio Quagliarella přestoupil do Sampdorie teprve minulé léto z Ascoli a jeho sportovní práva vlastní také Janov a Udinese. 23letý útočník odehrál v minulé sezóně 35 ligových utkání, ve kterých vstřelil 13 branek. Byl už povolán také do italské reprezentace a v kvalifikačním utkání proti Litvě vstřelil při vítězství 3:1 dvě branky. V Sampdorii má kontrakt do roku 2010 a i přes zájem z Anglie by rád zůstal v Itálii a udržel si stálé místo v italské reprezentaci.

"V Sampdorii jsem šťastný. Preferoval bych Itálii a rád bych si udržel důvěru trenéra Roberta Donadiho v italské reprezentaci", dodává Fabio Quagliarella.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.