Heinze: Barcelonu bych bral

Gabriel Heinze přiznává, že by zvážil nabídku Barcelony, ale rozhodnutí o své budoucnosti v Manchesteru United nechce uspěchat.

Argentinský obránce je podle spekulací na odchodu z Manchesteru United a největší zájem o něj má Real Madrid a také Juventus Turín. Heinze se momentálně připravuje na Copa America a až po turnaji chce jednat o svojí budoucnosti v anglickém klubu. Bývalý obránce PSG uvádí, že nejvíce by zvážil nabídku Barcelony.

"Vím, že některé kluby o mě mají zájem, ale chci o tom jednat až později, není to téma na tuto chvíli. Momentálně se soustředím na reprezentaci a na Copa America. Po turnaji udělám rozhodnutí o mé další kariéře. Barcelona je skvělý klub, stejně jako Manchester United. Pokud by byla konkrétní nabídka, pečlivě bych ji zvážil. Nikdo mi v United neřekl, že mě nechcou. Ale vím, že se spekuluje o různých klubech, kde bych mohl přestoupit. Právě jsem si užil skvělý rok ve fotbalové kariéře. Hráli jsme skvěle i když jsme vypadli v semifinále Ligy Mistrů proti AC Milán", řekl Heinze pro Sunday Mirror.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.