David Gill: Možná přijde nový útočník

Výkonný ředitel Manchester United David Gill potvrdil, že klub v létě možná získá nového útočníka.

Manchester United je na přestupovém trhu velmi aktivní a do anglického klubu už přijdou tři posily – Owen Hargreaves, Anderson a Nani. I přes velké nakupování výkonný ředitel Manchesteru United David Gill uvádí, že je hodně možné, že do anglického klubu přijde ještě jeden nový hráč – útočník. Už několik týdnů se spekuluje o tom, že do týmu Sira Alexe Fergusona by mohl přijít útočník Tottenhamu Dimitar Berbatov nebo kamerunský útočník Barcelony Samuel Eto’o.

"Vše jsme prozkoumali a nevylučujeme další posilu. Budeme hledat hráče na post útočníka, takže uvidíme, jak to dopadne. Není to nutnost, ale pokud by se naskytla možnost získat hráče, který by náš tým posílil a Sir Alex Ferguson by měl o něj zájem, potom budeme zvažovat koupi. Jsme na toto připraveni", řekl David Gill.

David Gill také dodává, že klub nemůže jenom posilovat a tak se dají očekávat také odchody z Old Trafford.

"V klubu samozřejmě proběhnout změny, ale nechceme takhle veřejně o tom mluvit, budeme rozhodovat v soukromí. Máme rozsáhlý tým a někteří hráči odejdou, ale nebude jich mnoho. Musíme také prodávat, ale nezapomínejte na to to, že z hostování se vrací řada dobrých hráčů. Chceme, aby v týmu byla konkurence. Neustále chceme náš tým zlepšovat a zlepšovat", dodává David Gill.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.