Nani: Těším se na portugalskou spolupráci

Nová posila United Nani přiznává, že se velmi těší na spolupráci s portugalsky mluvícími hráči Cristianem Ronaldem a Andersonem.

Portugalský záložník Nani by rád napodobil Cristiana Ronalda, který se v Anglii skvěle zabydlel a nyní patří k tahounům mužstva. Nani přestupuje do Manchesteru ze Sportingu Lisabon a Anderson z FC Porto a zvýšili tak konkurenci v útoku United. Nani si je vědom, že bude těžké probojovat se do sestavy Manchesteru United a doufá, že portugalsky mluvící hráči Cristiano Ronaldo a Anderson mu pomůžou zvyknout si na novou ligu a hlavně na novou zemi.

"Jsem rád, že budu moct s nimi mluvit portugalsky, protože to pro mne bude velmi těžké zvyknout si a adaptovat se na novou zemi. Bylo by skvělé, kdyby jsme mi tři hráli spolu, ale trenér rozhodne. Ronaldo i Anderson jsou skvělí hráči. Každý hráč by rád hrál za Manchester United, je to jeden z největších fotbalových klubů v Evropě. Budu muset tvrdě makat a vydat ze sebe maximum. Chci ukázat, že na to mám. Vím, že jsem stále mladý a musím se ještě hodně věcem naučit", řekl Nani pro jeden webový server.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.