Kuszczak: Chci být brankářskou jedničkou

Tomasz Kuszczak by rád pronikl do základní sestavy Manchesteru United a to i přesto, že mu vzroste konkurence v podobě Bena Fostera.

Polský brankář Tomasz Kuszczak minulou sezónu strávil skoro celou na lavičce náhradníků. Odehrál pouze pár utkání v lize a ligových pohárech. Anglický brankář Ben Foster prožil skvělou sezónu na hostování ve Watfordu a podle mnoha názorů by právě on měl být brankářskou jedničkou Manchesteru United. Edwin Van der Sar se ale nebude chtít postu jedničky v United zbavit a do celé záležitosti chce výrazně ještě promluvit právě Tomasz Kuszczak.

"Myslím si, že jsem připraven hrát za Manchester United a chci se poprat o post brankářské jedničky v United. Ben Foster je dobrý brankář, který se vrací na Old Trafford, a máme také Edwina Van der Sara, který je momentální brankářskou jedničkou. Cítím, že mám velkou šanci a chci ji využít. Vždycky jsem chtěl hrát za velký tým a toto je největší tým na světě. Nechci, aby si lidé mysleli, že mojí prioritou je hrát, to ne. Chci aby věděli, že můžu tuto práci zvládnout a budu se co nejvíce snažit", řekl Tomasz Kuszczak.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.