Ole děkuje za příležitost.

Ole Gunnar Solskjaer poděkoval za to, že dostal šanci být část týmu Manchester United při jeho zatím poslední kapitole.

Těžké zranění kolena ho po většinu jeho fotbalové kariéry vykolejila ze hry až tuto sezonu byl fyzicky připraven nastoupit.

Solskjaer minulý víkend zvedl už svou šestou trofej, když Fergusnovi muži získali titul od Chelsea.

Tento 34-letý útočník “ochutnává“ jaké to je, hrát po boku vycházejících hvězd, jako je Wayne Rooney, či Cristiano Ronaldo. “Už jen to, že sem část tak zajímavého a vzrušujícího týmu, jakým je Manchester United, je něco úžasného a upřímně, nečekal sem, že budu moci hrát s takovými, jako je Rooney, či Ronaldo,“ řekl. “Ale teď sem tady a s týmem pracuji a to je fantastické.

“V tomto týmu sem prožil kus svého života a patřili k nejlepším v mém životě. Je to skvělý tým a já sem strašně moc hrdý na to, že sem tady.

Solskjaer doufá, že se United podaří získat pohár FA Cupu, v prvním finále v nově zrekonstruovaném stadionu ve Wembley, v utkání proti Chelsea. United sice chtěli získat prvenství v Lize Mistrů, ovšem Ole Gunnar řekl, že vítězství v FA Cupu by tento evropský neúspěch vynahradil.

 “Pro mě je každý zápas speciální, ovšem to, že budu „pouze“ část týmu v novém Wembley je speciální.“ dodal “Očividně sme zklamaní z toho, že sme se nedostali do finále Ligy Mistrů, ale toto nám to vynahradí, protože je to pro nás stejně tak velký zápas.

“Je to vrchol sezony a pro tým by to byl obrovský úspěch.“

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.