Saha bude ve finále chybět

Možnost, že by útočník Manchesteru United Louis Saha nastoupil ve finále FA Cupu proti Chelsea, byla vyvrácena po prohlášení Sira Alexe Fergusona.

Tento útočník již tuto sezonu vstřelil důležité branky, ale od března se na hřišti objevil jen dvakrát.

Vypadalo to, že problémy se zraněním přejdou, když přišel do květnového zápasu proti týmu AC Milán v Lize Mistrů, ovšem problémy s kolenem se znovu obnovily.

Týmový lékař ohodnotil situaci tak, že jeho nastoupení ve Wembley by se rovnalo zázraku.

“Zranění si Louis obnovil na tréninku minulý týden.“ řekl manažer týmu Sir Alex Ferguson. Na otázku, zda si myslí, že Saha nastoupí ve finále FA Cupu řekl: “Ne, myslím, že ne.“

Naproti tomu Gary Neville dělá pokroky v boji proti svému zranění kotníku, ale ani u něj si není Ferguson jistý, jestli se kapitán United dá do pořádku a ve Wembley nastoupí.

“Gary už tento týden lehce vyklusával a dnes ráno se již zapojil do tvrdší práce,“ řekl Ferguson na webu Manchesteru United.

“Vím jistě, že pokud bude Gary fit, tak mu dám v zápase šanci, protože si to zaslouží. Tento týden by se měl zapojit do úplného tréninkového zatížení, ovšem zatím si to nedovedu představit. Podle mne je to moc brzo. Mám své pochybnosti- bohužel.“

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.