Premier League bude vyšetřovat přestup Tima Howarda

Premier League bude vyšetřovat, proč brankář Tim Howard nehrál v utkání Evertonu proti Manchesteru United, které United vyhráli 4:2.

Americký brankář Tim Howard nechytal minulý týden v utkání Premier League proti Manchesteru United, jelikož se tak oba dva kluby dohodly jako součást přestupu brankáře do Evertonu v únoru tohoto roku. Howard začátkem sezóny odešel do Evertonu na hostování do konce sezóny, ale v únoru zde přestoupil za nezveřejněnou částku a podepsal zde smlouvu na pět let. Manažer Evertonu David Moyes uvádí, že součást přestupu byla skutečnost, že Howard nebude chytat proti svému bývalému týmu. Premier League nyní bude celou záležitost ohledně přestupu vyšetřovat.

"Budeme kontaktovat oba kluby, aby nám pořádně vysvětlili, o co přesně šlo. Pokud Howard přestoupil do Evertonu na trvalý přestup, potom není žádný důvod, proč by nemohl chytat proti Manchesteru United. Pokud bychom jsme věděli, že o toto půjde, přestup bychom jsme nedovolili", řekl mluvčí Premier League Dan Johnson pro News of the World.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.