Lyon má zájem o Louise Sahu

Prezident Olympique Lyon Jean-Michel Aulas prohlásil, že francouzský klub má zájem o útočníka Manchesteru United Louise Sahu.

Určitá média spekulují o tom, že francouzský útočník Manchesteru United Louis Saha v létě možná anglický tým opustí. Lyon by rád do svého týmu získal hráče, kteří by posílili už tak nejlepší tým ve Francii. Sám prezident Olympique Lyon Aulas prohlásil, že by měl o Sahu, bývalého útočníka Mét, zájem, pokud by jej Manchester United uvolnil.

"Je to dobrý hráč. Všichni hráči, kteří hrají za francouzský národní tým a hrají v zahraničí, nás zajímají", řekl prezident Lyonu.

Louis Saha přišel do Manchesteru United před třemi roky za 12,8 miliónů liber z Fulhamu, ale často jej trápily zdravotní problémy. V této sezóně nastřílel za Manchester celkem třináct branek, ale v posledních měsících opět kvůli zranění nehraje. Za poslední dva měsíce Louis Saha odehrál pouze tři utkání, vždy jako náhradník a tak je možné, že se Sir Alex Ferguson bude chtít 28letého hráče na konci sezóny zbavit.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.