Manchester City – Manchester United 0:1 (0:1)

Manchester United zvítězil v 37. kole Premier League nad Manchesterem City 1:0 a pokud Chelsea dneska nevyhraje, může tým Sira Alexe Fergusona slavit titul.

V základní sestavě se objevil po zranění Rio Ferdinand, který vytvořil stoperskou dvojici s Nemanjou Vidicem. v 10. minutě utkání hlavičkoval po centru Giggse do břevna Vidic, ale stejně byl zastaven praporkem rozhodčího. V 16. minutě si na druhé straně Van der Sar poradil se střelou Mpenzy, která šla přímo doprostřed branky. V 22. minutě centroval z rohového kopu Ryan Giggs a Rio Ferdinand hlavičkou trefil břevno domácí branky. V 29. minutě z dálky zkoušel vypálil Beasley, ale Van der Sar byl připraven. V 34. minutě Michael Ball fauloval v pokutovém území Cristiana Ronalda a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil Ronaldo – 0:1. V 37. minutě nepřesně pálil Rooney po centru Browna. Hned v úvodu druhého poločasu vystřelil z 25ti yardů Scholes, Isaksson byl ale připraven. V 63. minutě zahrával rohový kop na zadní tyč Sun Jihai a Belgičan Mpenza hlavičkoval nad branku Van der Sara. V 80. minutě fauloval v pokutovém území Wes Brown Michaela Balla a kopala se tak penalta na druhé straně. Na rozdíl od Ronalda ale Darius Vassell penaltu neproměnil, Van der Sar jeho pokus vyrazil nohama. Závěr utkání si už Manchester United pohlídal a je možné, že už dnes bude slavit titul, jelikož má v čele tabulky náskok osmi bodů.