AC Milán – Manchester United 3:0

Manchester United vůbec nezvládl odvetu semifinále Ligy Mistrů a s AC Milán prohrál 3:0.

V základní sestavě United se objevil po zranění i Nemanja Vidic. Jako první zahrozil v 3. minutě utkání Seedorf a jeho střelu musel Van der Sar vytáhnout nad břevno. V 7. minutě musel holandský brankář opět zasahovat, tentokrát po střele Kaka. V 11. minutě se Milán dostal do vedení – Seedorf hlavičkou přiťukl míč pro Kaka a ten prudkou střelou k tyči otevřel skóre utkání – 1:0. Manchester se osmělil až v 20. minutě, kdy pálil Giggs, ale Dida neměl s jeho střelou velké potíže. V 30. minutě už to bylo 2:0 – s míčem se otočil Seedorf a střelou k tyči stejně jako Kaka nedal Van der Sarovy šanci. V 41. minutě po přihrávce Odda pálil z první Inzaghi, ale těsně vedle. Hned v úvodu druhého poločasu střílel nad z přímého kopu Pirlo. V 53. minutě se ke střele dostal Kaka, tentokrát jej ale Van der Sar vychytal. V 63. minutě se do dobré příležitosti dostal Fletcher, ale minul. V 73. minutě zkoušel štěstí i Ronaldo, ale ani on nemířil mezi tři tyče. V 77. minutě nepřesně hlavičkoval střídající Saha. V 78. minutě dostal Manchester smrtící zásah – Kaka vysunul střídajícího Gilardina a ten obstřelil hostujícího brankáře – 3:0. V závěru utkání ještě zkusil vstřelil alespoň čestný úspěch kapitán Giggs, ale marně. Manchester United po katastrofálním výkonu zaslouženě prohrál 3:0.