Preview: Manchester United – AC Milán

Manchester United se dneska střetne v prvním zápase semifinále Ligy Mistrů s AC Milán. Zde najdete předzápasové informace.

Tým vedený Sirem Alexem Fergusonem momentálně prožívá nejtěžší krizi, co se týče zranění a to hlavně v obraně. Obrana bude v dnešním utkání hrát velkou roli, jelikož dostat nějaký ten gól na domácím hřišti není pro odvetu moc dobré. Z obránců jsou zraněni Gary Neville, Nemanja Vidic, Rio Ferdinand, Mikael Silvestre a také mladíček Craig Cathcart. Obrana United tak bude hrát v dost nezvyklé sestavě. Na pravém kraji obrany by měl nastoupit Darren Fletcher, ve středu by měli hrát Brown s Heinzem a nalevo pak John O’Shea. Další obránce Patrice Evra by mohl být alespoň na lavičce náhradníků. Kieran Richardson se zranil v utkání proti Middlesbrough a dlouhodobě zranění jsou Louis Saha a Park Ji-Sung. V útoku by tak měla opět nastoupit dvojice Rooney-Smith. Na lavičce náhradníků by se měl objevit také někdo z nezkušených hráčů jako Chris Eagles, Dong Fangzhuo, Kieran Lee nebo Michael Barnes.

Trenér AC Milán Carlo Ancelotti problémy se sestavou nemá. Jediným problémem je brazilský brankář Dida, který měl zraněné rameno a jeho start v dnešním utkání je hodně nejistý. V brance italského týmu by tak mohl nastoupit Zeljko Kalac. Po suspendaci se do sestavy vrací útočník Alberto Gilardino, zatímco Brazilec Ronaldo nemůže v pohárových utkání nastoupit.

Pravděpodobná sestava Manchesteru United:
Van der Sar – O’Shea, Heinze, Brown, Fletcher – Giggs, Carrick, Scholes, Ronaldo – Rooney, Smith

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.