Manchester United – Middlesbrough 1:1 (1:1)

Manchester United remizoval v 35. kole Premier League s Middlesbrough na domácím hřišti 1:1.

Manchester měl skvělý vstup do zápasu a už ve 3. minutě se dostal do vedení – Wayne Rooney obešel hostujícího brankáře, míč se dostal ke Kieranu Richardsonovi a ten střílel do prázdné branky – 1:0. V 10. minutě střílel z dálky nepřesně Yakubu. Dlouho se bojovalo hlavně ve středu pole a další výraznější šance přišla až v 33. minutě, kdy ale Ronaldo z dálky pálil vedle. V závěru poločasu ještě nepřesně pálil Richardson a chvíli po něm se hostům podařilo vyrovnat. V nastaveném čase prvního poločasu centroval Stewart Downing a Mark Viduka hlavičkou překonal domácího brankáře. Do šaten se tak šlo za stavu 1:1.
Do druhého poločasu nastoupil Giggs, který nahradil Richardsona a také Fletcher, který nahradil zraněného obránce Rio Ferdinanda. V 49. minutě se do dobré šance dostal Viduka, ale Van der Sar ho vychytal. V 56. minutě nepřesně pálil Cristiano Ronaldo z 25ti yardů. V 58. minutě se uvolnil Yakubu, ale Van der Sar byl opět úspěšnější. V 73. minutě se po odraženém míči dostal ke střele Carrick, ale ani on nemířil přesně. V 79. minutě pálil z úhlu nepřesně Wayne Rooney. V 83. minutě mohl Middlesbrough do vedení dostat Viduka, tentokrát ale jeho hlavička v brance neskončila. V 85. minutě centroval Rooney, ale Solskjaer v těžké pozici nedokázal hlavičkovat přesně. V závěru utkání se ještě pokoušel strhnout vítězství na stranu domácích Carrick, ale střela mu nesedla. Zápas tak skončil remízou 1:1.