Henry: "Vyhraje Scholes"

Thierry Henry zvýšil šance Paula Scholese na výhru PFA Player of the year tím, že prohlásil, že jeho hlas dostal právě tento záložník Manchesteru United.

Vynikající hráč Arsenalu, Thierry Henry, zná tuto anketu velice dobře. V roce 2003 i v následujícím roce 2004 ji vyhrál. Ale v letošním roce ve výběru chybí, zatímco Paul Scholes je v ní právem. Vede klub, který právě bojuje na třech frontách.

Scholes je v užším výběru společně se svými spoluhráči, Ryanem Giggsem a Cristianem Ronaldem, dále pak s hráčem Arsenalu Cescem Fabregasem, Stevenem Gerrardem z Liverpoolu a nakonec s Didierem Drogbou z Chelsea.

Bookmakeři favorizují spíše Cristiana Ronalda, ale šanci má i Scholes. Tento záložník dlouhou dobu nehrál, kvůli svým problémům se zastřeným zrakem. A Thierry Henry si myslí, že právě Scholes je v letošní sezóně hnacím strojem United.

 "Přeji hodně štěstí Cescovi, ale nemohl jsem volit spoluhráče, tudíž můj hlas dostal Paul Scholes," řekl Henry.

"Viděli jste jak moc chyběl Manchesteru United v minulé sezóně a vidítě jak se United změnili, když se na hřiště vrátil."

 

Dalším hráčem, který neunikl Henryho pozornosti, je Ronaldo, u kterého si myslí, že nyní dorůstá v opravdu skvělého hráče.

Také dodal: "Pokud Cristiano Ronaldo nevyhraje hlavní cenu, myslím, že by měl získat cenu pro mladého hráče roku."

"Vše co mu dřív chybělo, byly góly a asistence – ale to všechno letos spravil a byl bych velmi překvapený kdyby nevyhrál."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.