Manchester United – Sheffield United 2:0 (1:0)

Manchester United porazil v 33. kole Premier League na domácím hřišti Sheffield United 2:0.

V brance United nastoupil Tomasz Kuszczak, na pravém kraji obrany pak netradičně Darren Fletcher. Už v 3. minutě musel Kuszczak zasahovat po přímém kopu Tongeho. O minutu později ale udeřilo na druhé straně – Cristiano Ronaldo skvěle uvolnil Michaela Carricka a ten prostřelil hostujícího brankáře – 1:0. V 12. minutě musel Kuszczak opět zasahovat proti střele Michaela Tonge. V 21. minutě musel ze hřiště kvůli zranění Patrice Evra, kterého nahradil Richardson. V 34. minutě hlavičkoval Rooney po centru Ryana Giggse, ale brankář Kenny byl pozorný. V 37. minutě nepřesně z dálky střílel Luton Shelton. Stejný hráč pálil nad v 39. minutě utkání. První poločas tak skončil 1:0 pro domácí.
Manchester skvěle vstoupil do druhého poločasu a v 50. minutě už to bylo 2:0, když se po přihrávce Giggse z úhlu prosadil Wayne Rooney. Sheffield United poté zkoušel několikrát střílet z dálky, ale ani jedna z střel Jagielky, Sheltona a Webbera se mezi tři tyče nevešla. V 63. minutě brankář Kenny vyrazil pokus Smithe stejně jako o minutu později další pokus, tentokrát z kopačky Ronalda. V 68. minutě musel Kenny opět zasahovat, pálil Ryan Giggs. V 79. minutě si hostující brankář poradil se střelou Cristiana Ronalda z 25ti yardů. V 88. minutě nastřelil Michael Tonge břevno domácí branky. Manchester tak porazil Sheffield United 2:0.