Terry sklonil poklonu C. Ronaldovi

Kapitán Chelsea, John Terry, popsal svého protivníka z Manchesteru United Cristiana Ronalda jako "nejlepšího hráče na světě." 

Portugalský kouzelník byl také v pondělí uveden v užším výběru jak na cenu PFA Hráč roku, tak na cenu PFA Mladý hráč roku, čímž pokračuje jeho senzační sozóna.

Ronaldova sezóna je pozoruhodná o to víc, že tento bývalý hráč Sportingu se v Anglii stal nepřítelem číslo jedna poté, jak se zachoval na Světovém šampionátu v Německu.

 

Terry vyhrál toto ocenění v kategorii senior v roce 2005 a myslí si, že nyní je Ronaldo daleko lepší jak spoluhráči z United, Ryan Giggs a Paul Scholes, tak Cesc Fabregas a Steven Gerrard, a dokonce, že je lepší než jeho kolega z Chelsea, Didier Drogba, který je taktéž na užším seznamu.

 "Naproto jsem ho obdivoval jak se vypořádal s tím, co se stalo na Světovém šampionátu," řekl Terry.

"Bylo to pochopitelné, když nás Portugalsko vyřadilo. Ale on se s tím vypořádal skvěle. Nemusel nic říkat, vše co chtěl říct, předvedl na hřišti."

  "Mohl bych se dívat na zápasy United jen kvůli němu. On dělá takové věci s míčem, jako nikdo jiný na světě. Je momentálně nejlepší hráč na celé planatě."

"Pokud je ve formě, nemyslím si, že je moc hráčů, kteří by ho dokázali zastavit. Pokud běží, s jeho schopnostmi a triky, nemáte šanci odhadnout, co právě udělá."

 

Pokud Ronaldo vyhraje toto ocenění, stane se čtvrtým hráčem United, kteří od začátku nového tisíciletí tuto cenu vyhráli. Před ním to dokázali Teddy Sheringham, Roy Keane a Ruud van Nistelrooy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.