Ronaldo podepsal novou smlouvu

Cristiano Ronaldo podepsal v Manchesteru United nový kontrakt na pět let.

Portugalský reprezentant předvádí v této sezóně neuvěřitelné výkony a není divu, že přilákal pozornost největších fotbalových klubů světa. Jeho forma zaujala hlavně představitelé Realu Madrid a Barcelony. Manchesteru United se už nelíbilo, jak se pořád spekuluje, kam Ronaldo odejde. Navíc sám hráč vyjádřil touhu zůstat na Old Trafford. Proto se anglický klub rozhodl, že hráči nabídne novou smlouvu. Ronaldo tento fakt přijal a minulý týden v pátek podepsal novou smlouvu na pět let. Podle určitých zpráv by se měl Ronaldo stát nejlépe placeným hráčem na Old Trafford. Daily Mail spekuluje o tom, že Portugalec by měl pobírat okolo 119,000 liber týdně.

"Je to fantastická zpráva. Jsem rád, že Cristiano je zde šťastný a zůstává u nás. S týmem si skvěle rozumí, stejně jako s vedením klubu a fanoušky. Určitě jednou bude patřit mezi nejlepší hráče Manchesteru United v celé historii", řekl Sir Alex Ferguson.

"Jsem naprosto spokojený. Mluvil jsem se Sirem Alexem a Davidem Gillem ohledně mé budoucnosti a všichni věděli, že zde chci zůstat. Jsem v klubu velmi šťastný a chci vyhrávat trofeje a doufám, že se mi to povede už tuto sezónu", řekl Cristiano Ronaldo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.