Watford – Manchester United 1:4 (1:2)

Manchester United porazil v semifinále FA Cupu Watford 4:1 a ve finále se střetne s Chelsea.

Manchester United do utkání vstoupil skvěle – už v 7. minutě utkání Carrick našel svojí přihrávkou Wayna Rooneyho a ten tvrdou střelou pod břevno překonal brankáře Lee – 1:0. V 9. minutě hlavičkoval nad Ronaldo po centru Giggse. V 22. minutě vedle střílel Bouazza, ale v 26. minutě se už stejný hráč nemýlil. Tommy Smith centroval a Bouazza v akrobatické pozici překonal Van der Sara v brance United – 1:1. V 28. minutě už ale vedle zase Manchester – Rooneyho střelu ještě Lee vyrazil, ale dorážející Ronaldo střílel do prázdné branky – 2:1. O dvě minuty si Van der Sar skvěle poradil se střelou Mahona. V 35. minutě se k hlavičce dostal Carlisle, ale mířil nad. V 40. minutě musel ze hřiště kvůli zranění obránce Ferdinand, kterého nahradil Fletcher. V 44. minutě brankář Lee předvedl skvělý zákrok po hlavičce Rooneyho. První poločas tak skončil 2:1 pro United.
V 49. minutě dvakrát střílel z dálky Bouazza, ale pokaždé vedle. Stejně pálil i v 64. minutě Mahon. V 66. minutě už to bylo 3:1 – Alan Smith skvělou přihrávkou našel Rooneyho a ten vstřelil svůj druhý gól v utkání. V 72. minutě střílel opět Rooney, ale tentokrát ho Lee vychytal. V 82. minutě zvýšil vedení United střídající Richardson, když přehodil Leeho. V 89. minutě nepřesně střílel Rooney stejně jako v nastaveném čase Carrick. Manchester tak s přehledem vyhrál 4:1 a ve finále se střetne s Chelsea.