Vieira: Roy Keane bude budoucím manažerem United

Patrick Vieira věří, že Roy Keane by v budoucnu mohl na lavičce Manchesteru United nahradit stávajícího manažera Sira Alexe Fergusona.

Bývalý záložník Arsenalu Patrick Vieira byl docela překvapen, jak rychle se Roy Keane dostal do pozice manažera. Roy Keane nyní vede Sunderland a bojuje s ním o postup do Premier League. Vieira má pro Keana hodně respektu a věří, že má na to, aby v budoucnu v Manchesteru United nahradil na postě manažera Sira Alexe Fergusona.

"Roy Keane zná Manchester United velmi dobře. Byl jedním z nejlepších hráčů a nejlepších kapitánů United. Jako hráč zde působil hodně dlouho a od Sira Alexe Fergusona se hodně naučil. Myslím si, že v budoucnu bude manažerem United. Nepřekvapilo by mě to. Byl jsem docela překvapen, jak rychle se dostal do fotbalového managementu. Myslel jsem, že si dá na chvíli od fotbalu pokoj, ale vášeň je vášeň. Roy Keane velmi respektuji. Byl velmi houževnatý a zápasy proti němu byly vždy skvělé. S Manchesterem vyhrál vše, byl to fantastický fotbalista", řekl francouzský záložník pro bulvární deník The Sun.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.