Evans by rád zůstal v Sunderlandu i v příští sezóně

Jonny Evans přiznává, že by byl velmi rád, kdyby i příští sezónu mohl hostovat v Sunderlandu, pokud by mu to Manchester United dovolil.

Severoirský reprezentant si momentálně užívá hostování v anglickém Sunderlandu poté, co první polovinu sezóny strávil na hostování v belgickém klubu Royal Antverpy. Manchester United ho považuje za velký talent, ale Evans by radši ještě rád zůstal v Sunderlandu, kde by pravidelně hrával v základní sestavě.

"Zda bych zvážil hostování v Sunderlandu i v příští sezóně? Rozhodně. Nevím, jaké má Manchester se mnou plány, protože se plně věnuji své práci tady v Sunderlandu a snažím se klubu pomoci k postupu. Užívám si to tady a pokud by mě Manchester tady nechal i v příští sezóně, byl bych rád. Radši bych hrál každý týden, než abych vysedával na lavičce. Musíte věřit ve své schopnosti, ale zárověn stát nohama na zemi. Když se podíváte, jaké má Manchester obránce, musíte uznat, že 19letý obránce, který se teprve učí, nebude hrát každý týden v základní sestavě", řekl Jonny Evans pro Daily Express.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.