Ferguson o zápase s Portsmouthem

Sir Alex Ferguson pochválil tým Portsmouthu, který o víkendu porazil Manchester United 2:1.

Ferguson si myslí, že hlavním faktorem, že Manchester prohrál v Portsmouthu byla únavena z utkání Ligy Mistrů proti AS Řím, kdy Manchester musel hrát hodinu hry pouze o deseti hráčích, když byl vyloučen záložník Paul Scholes. Ferguson také dodává, že jeho tým se snažil ze všech sil, ale Portsmouth po vedoucím gólu Taylora kontroloval zápas.

"Hrát zápas na cizím hřišti po zápase Evropského poháru je vždy těžké, navíc jsme hráli v Římě hodinu bez vyloučeného Scholese a v zápase proti Pompey nám tak chyběly síly. Druhý poločas, hlavně prvních 20 minut, bylo fantastických, ale potom už nám docházely síly a Portsmouth přecházel často do rychlých brejků. Vytvořili jsme si několik dobrých šancí, ale jejich brankář předvedl dva nebo tři skvělé zákroky. Ale i toto se stává. Přišlo to v nepříliš vhodnou chvíli, ale celou sezónu ukazujeme skvělý charakter a věřím, že se z tohoto rychle zotavíme. Mohli jsme si vést lépe, ale nemám výhrady. Myslím si, že bojovali velmi tvrdě", řekl Sir Alex Ferguson pro Sky Sports.