Portsmouth – Manchester United 2:1 (1:0)

Manchester United prohrál v 32. kole Premier League s Portsmouthem na jeho hřišti 2:1 a v čele Premier League už má pouze tříbodový náskok.

Jako první zahrozil v 10. minutě utkání Nwankwo Kanu, ale Van der Sar si s jeho střelou poradil. V 13. minutě nepřesně pálil Ronaldo. V 24. minutě střílel Richardson, který v základní sestavě nahradil Giggse, ale rovněž nepřesně. V 30. minutě se Portsmouth dostal do vedení – Mwaruwariho střelu ještě Van der Sar vyrazil, ale na dorážku Taylora neměl šanci – 1:0. Nepřesný byl na straně United i v 35. minutě Rooney. V 36. minutě musel poprvé zasahovat brankář James, když z 12ti yardů vypálil Fletcher. V 43. minutě hlavičkou minul obránce Primus po rohovém kopu Taylora. Van der Sar musel v závěru poločasu zasahovat proti střelám O’Neila, Mwaruwariho a pak i Taylora. První poločas tak vyhráli domácí 1:0.
Do druhého poločasu přišel Giggs, který nahradil Richardsona. V 55. minutě musel Van der Sar opět zasahovat, tentokrát po střele Kanu. V 60. minutě skvělě vystřelil Giggs, ale James jeho pokus vytáhl na roh. Z následného rohu hlavičkoval Brown, ale James jeho pokus zneškodnil. V 63. minutě těsně vedle pálil Michael Carrick. O minutu později Primus fauloval v pokutovém území Rooneyho, ale penalta se nepískala. V 65. minutě Van der Sar předvedl skvělý zákrok po střele Seana Davise. O čtyři minuty později zblízka střílel vedle Solskjaer a o minutu později se nevešla mezi tři tyče hlavička Dejana Stefanovice. V 74. minutě si Van der Sar poradil se střelou Taylora stejně jako v 80. minutě se střelou Hughese. V 85. minutě James vyrazil nebezpečnou střelu Ronalda. V 89. minutě Portsmouth zvýšil své vedení – Rio Ferdinand chtěl zahrát malou domů, ale nerozumněl si s Van der Sarem a vstřelil si kuriózní vlastní gól – 2:0. V 90. minutě Manchester snížil, když odraženou střelu Solskjaera doklepl do sítě O’Shea. V nastaveném čase ještě mohl vyrovnat Smith, ale jeho pokus James vyrazil. Portsmouth tak vyhrál 2:1.