AS Řím – Manchester United 2:1 (1:0)

Manchester United prohrál v úvodním utkání čtvrtfinále Ligy Mistrů s AS Řím na jeho hřišti 2:1.

V útoku United vedle Wayna Rooneyho nastoupil Ole Gunnar Solskjaer. Už v první minutě pálil obránce Mexes, ale nepřesně. Ve 4. minutě nezvládl přímý kop z 30ti yardů obránce Chivu. V 12. minutě musel Doni zasahovat po střele Wayna Rooneyho. V 13. minutě si Van der Sar bez větších potíží poradil s přímým kopem Tottiho. V 34. minutě musel po druhé žluté kartě ze hřiště Paul Scholes. V 43. minutě holandský brankář skvěle vyrazil dalekonosnou střelu Rodriga Taddei. V 44. minutě už se ale brazilský útočník prosadil – jeho střela byla ještě trochu tečována a Van der Sar neměl šanci – 1:0.
V 48. minutě musel Van der Sar opět zasahovat proti střele Taddei. O minutu později na druhé straně Cristiana Ronalda vychytal brankář Doni. V 51. minutě nepřesně hlavičkoval Wilhelmsson po centru Cassettiho. V 53. minutě nepřesně pálil Carrick stejně jako o minutu později Wilhelmsson. V 60. minutě se Manchesteru podařilo vyrovnat – Rooney skvělě zpracoval centr Solskjaera, obešel obránce a Donimu nedal šanci – 1:1. V 63. minutě Van der Sar skvěle vyrazil střelu střídajícího Vučiniče. V 66. minutě střílel Mancini a Van der Sar opět musel zasahovat, ale na dorážejícího Vučiniče už byl krátký – 2:1. Vučinič střílel i o minutu později, tentokrát ale vyhrál holandský brankář. Závěr utkání si už domácí pohlídali a vyhráli tak po dobrém výkonu 2:1.