Manchester United – Blackburn Rovers 4:1 (0:1)

Manchester United v 31. kole Premier League porazil Blackburn na Old Trafford 4:1 a nadále vede tabulku s náskokem šesti bodů.

Jako první se osmělil v 2. minutě Dunn, ale jeho střela šla nad. V 8. minutě na druhé straně rovněž pálil vedle Ronaldo. V 13. minutě si Van der Sar bez problémů poradil s přímým kopem Mortena Gamsta Pedersena. V 15. minutě si Manchester vytvořil obrovskou šanci – střelu Ronalda brankář Friedel vyrazil pouze před sebe a dorážející Rooney trefil rovněž pouze amerického brankáře. V 24. minutě si dobře naběhl Rooney na zadní tyč, ale Friedela opět nepřekonal. V 28. minutě musel kvůli zranění ze hřiště Nemanja Vidic, kterého nahradil John O’Shea. V 29. minutě tak udeřilo na druhé straně – centr Pedersena srazil Carrick na tyč Van der Sarovy branky a dorážející Derbyshire skóroval – 0:1. O minutu později nepřesně hlavičkoval Brown po centru Giggse. V 35. minutě nepřesně pálil Ronaldo. V 37. minutě se k hlavičce dostal Heinze, ale ani on branku hostů netrefil. V závěru poločasu ještě nepřesně střílel Ryan Giggs a po něm i Paul Scholes. První poločas tak Manchester prohrál 0:1.
V 50. minutě hlavičkoval Rooney, ale Friedel nemusel zasahovat. O pár minut později už zasahovat musel po dobré střele Wayna Rooneyho. V 54. minutě nad hlavičkoval Michael Carrick. V 61. minutě se domácím konečně podařilo vyrovnat – Paul Scholes obešel dva hráče a skóroval – 1:1. Manchester se poté dostal do tlaku a brankář Friedel musel předvést dva dobré zákroky proti střele Scholese a pak také Ronalda. V 68. minutě dobře prošel Ronaldo, míč se dostal až ke Giggsovy, který tvrdou střelou zblízka trefil břevno! V 72. minutě se Manchester dostal do vedení – Ronaldo opět skvěle potáhl míč, přihrál Carrickovi a ten střelou k tyči překonal amerického brankáře – 2:1. V 82. minutě United pojistili vedení, když Ronaldův přímý kop z hranice vápna Friedel vyrazil pouze před sebe a dorážející Park střílel do prázdné branky – 3:1. V závěru utkání pečetil vítězství Manchesteru v podobě 4:1 střídající Ole Gunnar Solskjaer.