Ferguson: Scholes bude dobře odpočinutý

Sir Alex Ferguson věří, že Manchester United bude těžit z toho, že Paul Scholes kvůli trestu dlouho nehrál a bude tak odpočinutý na závěr sezóny.

Paul Scholes byl na začátku března vyloučen v utkání proti Liverpoolu a od disciplinární komise pak dostal trest na tři utkání. Za Manchester United tak nehrál od 7. března, kdy se Manchester v Lize Mistrů střetl s Lille. Jelikož Paul Scholes už ukončil reprezentační kariéru, měl dost času, aby nabral čerstvé síly do závěru sezóny. Sir Alex Ferguson věří, že Scholes bude hrát v závěru sezóny důležitou roli a věří, že mu přestávka prospěla. Je také rád, že se Scholes vzdal reprezentace kvůli rodinným důvodům.

"Paul považuje rodinný život za velmi důležitý. Ví, že cestování s reprezentačním týmem je náročné a navíc v jeho věku, myslím, že cítil, že je čas věnovat se více také rodině. To je důvod, proč se vzdal reprezentace. Jeho forma v letošní sezóně je fantastická a nyní ho budeme mít po krátké pauze zase zpátky", řekl Ferguson pro Sky Sports News.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.