Lampard: Rivalita může Anglii pomoci.

Frank Lampard věří, že rivalita mezi týmem Chelsea a Manchesterem United může Anglii pomoci při nadcházející kvalifikací na Euro 2008 proti Israeli a Andoře.

Chelsea i Manchester stále bojují o vítězství v Premier League, Lize Mistrů i FA Cupu a Frank Lampard věří, že intenzivní soupeření pomůže k nejlepší formě pro hráče těchto týmů.

Hráči jako Rio Fedinand, Wayne Rooney, John Terry nebo Frank Lampard jsou připarveni nasoupit k sobotnímu utkání proti Israeli za národní tým Anglie a nasměrovat je zpátky na kvalifikační trať.

Lampard si je jistý, že jejich vítěznou menatlitu přenesou i na mezinárodní scénu. “Protože má národní tým mnoho hráčů, kteří v tomto roce usilují o získání titulu v Premier League, může být pro Anglii velice dobré“ vysvětlil záložník Chelsea.

“Situace, v které se Manchester a my nacházíme, nám nedovoluje, abychom prohráli jakýkoliv zápas. “Je to, jako kdybychom v minulém týdnu hráli s Chelsea tři pohárové finále. “Nyní s Anglii hrajeme finále dvě.

“Pokud se vaše mentalita takto vyvine, je nemožné to změnit.

“Hráči Manchesteru i Chelsea vyhráli velké množství zápasů a to musíme tyto výkony přenést i do týmu Anglie. “Je dobré, že tu sebedůvěru přenesem z našich klubů i do národního týmu.

“Rozdíl mezi neustálým tlakem z honby za čtyřmi tituly a bojem o místo na Mistroství Evropy není moc velký".

Lampard se v dresu Chelsea tuto sezonu objevil 49krát a za národní tým zatím odehrál sedm utání. To napovídá tomu, že tento záložník bude připraven po dalších mnoho měsíců nastupovat.

“Cítím se silný, tento rok sem dosáhl dalšího stupně“ řekl. “I když sem inkasoval mnoho tvrdých úderů, jsem připraven často nastupovat.“ dodal.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.