Manchester United – Middlesbrough 1:0 (0:0)

Manchester United zvládl odvetný zápas čtvrftinále FA Cupu proti Middlesbrough a postoupil do semifinále, kde se střetne ve Villa Parku s Watfordem.

V brance United se opět objevil Tomasz Kuszczak, v útoku se po dlouhé pauze objevil zase Alan Smith. Už v 5. minutě musel Mark Schwarzer zasahovat po hlavičce Vidice. O pár minut později nepřesně pálil z dálky Ronaldo. V 11. minutě netrefil Wayne Rooney branku po centru Gabriela Heinze. V 16. minutě z dálky pálil Viduka, ale hodně nepřesně stejně jako v 18. minutě Yakubu. Mezi tři tyče se nevešla ani v 20. minutě hlavička Heinzeho. V 23. minutě si Kuszczak bez problémů poradil se střelou Yakubu. V 24. minutě na druhé straně Schwarzer vychytal Ronalda. V 31. minutě si Schwarzer poradil se střelou Vidice po rohovém kopu Carricka. V 36. minutě neuspěl se svojí hlavičkou ani Rio Ferdinand. První poločas tak skončil bezbrankovou remízou.
V 49. minutě si Kuszczak poradil s hlavičkou obránce Abela Xaviera. O pár minut později nepřesně z dálky pálil Heinze. V 55. minutě se do dobré střelecké pozice dostal Downing, ale minul. O minutu později střílel Yakubu, ale přímo do Kuszczaka. V 60. minutě z velkého úhlu střílel Ronaldo a trefil tyč hostující branky. V 66. minutě Schwarzer skvěle vyrazil střelu Wayna Rooneyho z 25ti yardů. V 70. minutě opět střílel Rooney, ale i tentokrát Schwarzer vyrazil. V 76. minutě JOnathan Woodgate v pokutovém území fauloval Cristiana Ronalda, který následně bez problémů pokutový kop proměnil. V 81. minutě se pokoušel vyrovnat střídající Morrison, ale minul. Morrison navíc v nastaveném čase dostal červenou kartu po faulu na Ronalda. Manchester tak nakonec zvítězil 1:0.