Manchester United – Bolton 4:1 (3:0)

Manchester United porazil v 30. kole Premier League Bolton na Old Trafford vysoko 4:1.

Do branky United se postavil Tomasz Kuszczak, v základní sestavě nastoupil i obránce Gabriel Heinze. Jako první zahrozili už v první minutě hosté, ale Anelka pálil vedle. V 7. minutě se do velké šance dostali domácí – po centru Gabriela Heinze hlavičkoval Giggs, brankář Jaaskelainen vyrazil míč pouze před sebe a dorážející Park Ji-Sung netrefil prázdnou branku. V 11. minutě musel kvůli zranění ze hřiště Gary Neville, kterého nahradil Wes Brown. V 14. minutě se Manchester dostal do vedení – Cristiano Ronaldo skvěle potáhl míč, nahrál Parkovi a ten vstřelil úvodní gól utkání – 1:0. V 17. minutě Manchester zvýšil svoje vedení – Ronaldo rychlým brejkem uvolnil Wayna Rooneyho, který přehodil finského brankáře v brance Boltonu – 2:0. V 22. minutě nepřesně hlavičkoval Kevin Davies. V 25. minutě už to bylo 3:0 – Ronaldo vypálil, Jaaskelainen vyrazil míč pouze před sebe a Park střílel do prázdné branky. V 31. minutě se dostal k hlavičce Davies po rohovém kopu Speeda, ale netrefil branku. V 36. minutě pálil těsně vedle Michael Carrick po přihrávce Ryana Giggse. První poločas tak skončil zaslouženým vedením United 3:0.
V 54. minutě se Ryan Giggs nepřesně pokoušel přehodit hostujícího brankáře. V 63. minutě z voleje pálil Francouz Anelka, ale nad branku Tomasze Kuszczaka. V 68. minutě se dobře uvolnil Ronaldo a Jaaskelainen měl s jeho střelou potíže. V 74. minutě Manchester vstřelil čtvrtý gól, když střídající Alan Smith lobem skvěle uvolnil sprintujícího Rooneyho a ten prostřelil Jaaskelainen v zápase již podruhé. V 86. minutě nařídíl rozhodčí spornou penaltu poté, co Nemanja Vidic fauloval Fayeho. Pokutový kop proměnil Gary Speed a stanovil tak konečný výsledek na 4:1.