Hargreaves má oči jen pro United

Owen Hargreaves prohlašuje, že Manchester United je pro něj jediný tým potom, co se United dychtivě snaží o jeho přestup z Bayernu Mnichov.

Obrovský zájem United začal poté, co Owen předváděl skvělé výkony na posledním Mistroství světa za Anglii, ale vždy byli odmítnuti ze strany Bayernu Mnichov.

Navzdory tomu, že šance jsou malé a tento německý gigant je velký rival, Sir Alex Ferguson se obdivem k Hargreaves nikdy netajil a jeho postoj nezůstal hráčem bez povšimnutí.

Zprávy prozrazují, že se United pokusí “zlomit“ Bayern v létě a Hargreavesovi, který byl po většinu sezony zraněn se zlomenou nohou, se zdá být přestup do Premier league jako sen.

“United je jediný tým, do kterého bych se přidal“ řekl pro News of the World. “Věnovali do mě mnoho času a energie. “Není časté, že se přestup tak dlouho vleče.

“Fotbalový tým je jako puzzle, poskládaný z odlišných částí a vy musíte najít ty správné a správně je poskládat.

“United věří, že jsem poslední část do poskládání jejich puzzle a to je pro mě veliké vyznamenání.

Hargreaves prozradil, že by za United rád hrál a díky tomu, že není z týmu puštěn, je na něj naštvaný. “Nastala zde velice složitá politická situace. Moje pozice se změnila a já to nemůžu srovnat s ostatními hráči,“ řekl Hargreaves

“Není to o vydělávání peněz v Řecku, nebo Španělsku. Je tu důvod, proč počkat  a později hrát za United. Hraji za Anglii a moje rodina je ze severo-západu.

“Miluji Bayern Mnichov. Vyrůstal sem v Německu. Jsem jediný anglický hráč, který tam nikdy nehrál a Manchester United mě chce vzít domů.“

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.