Manchesteru United – výběr Evropy 4:3

Manchester United porazil v benefičním utkání výběr Evropy 4:3.

Manchester United dostal do vedení v 6. minutě Wayne Rooney, který zužitkoval přihrávku Paula Scholese. O tři minuty později musel Santiago Canizares opět lovit míč ze své sítě, tentokrát jej překonal anglický obránce Wes Brown, který si naběhl na centr Ryana Giggse na zadní tyč. V 16. minutě mohl zvýšit vedení United Cristiano Ronaldo, ale pálil nepřesně. V 23. minutě výběr Evropy snížil, když se pěknou střelou prosadil hráč Lyonu Florent Malouda. V 35. minutě se Manchester dostal opět do dvoubrankového vedení, když se prosadil střelou z přímého kopu Ronaldo. V 39. minutě zahodil Zlatan Ibrahimovič penaltu, když trefil pouze břevno domácí branky, kterou hájil Tomasz Kuszczak. V závěru poločasu přidal Manchester ještě jeden gól – Wayne Rooney si skvěle naběhl na pas Park Ji-Sunga a nedal Canizaresovi šanci – 4:1. Do druhého poločasu nastoupilo celkem 14 nových hráčů, včetně Andyho Colea na straně United, který nahradil Wayna Rooneyho. V 52. minutě El Hadji Diouf snížil na 2:4, když se prosadil hlavičkou po centru Dejana Stefanovice. To už v brance United stál mladík Tom Heaton. O několik chvil skvěle z dálky vystřelil Kieran Richardson a brankář Gregory Coupet měl velké problémy s krocením jeho střely. Poté zachyboval Paul Scholes, který nahrál přímo do střely Kimu Kallstromovi, toho ale Heaton vychytal. V 88. minutě výběr Evropy snížil na 3:4, když Gabriel Heinze zahrál rukou a kopala se penalta, kterou proměnil Diouf. Manchester United tak nakonec vyhrál 4:3.