Larsson: Reds to zvládnou

Navzdory tomu, že končí jeho hostování a United nyní mají velké problémy se zraněním hráčů, Henrik Larsson je přesvědčený, že ManUtd zvládne zbytek sezóny dohrát i bez jeho služeb. 

10-týdenní hostování švédského veterána končí a on se vrátí zpátky do Helsingborgsu poté co odehraje poslední zápas v dresu Rudých Ďáblů – úterní slavnostní zápas na Old Trafford.

 "Nikdo nemohl tušit jaká bude situace, až vyprší můj kontrakt a já odejdu." "United mne nejprve kontaktovali kvůli velkému počtu zraněných hráčů, které tehdy měly."

 "Je opravdu nešťastné, že se zranil Louis (Saha) a Ole (Solksjaer) se chystá na menší operaci s kolenem. Vím, že není zrovna vhodná chvíle odejít, ale smlouva se podepsala jen na těch deset týdnů." "Věřím, že to zvládnou i beze mne."

Larsson uvedl, že pokud by nebyl stoprocentně přesvědčený odejít, moc rád by zde zůstal a pomohl United po zbytek sezóny.

"Byla to pro mě obrovská čest a radost hrát za United. " řekl. "Nyní budu sledovat každý krok tohoto týmu a držet všechny prsty, ať všechno vyjde do vítězného konce."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.