Fergie slíbil, že zůstane

Sir Alex Ferguson zůstane v Manchesteru nejméně další dva roky, a poté couvne a bude podporovat Carlose Queiroze, aby se stal jeho nástupcem.

Hodně lidí si myslí, že už se přiblížila doba, kdy je potřeba změna trenéra, a proto by měl legendární Fergie odejít. Ale United si právě užívají nejvydařenější sezónu za poslední roky a Ferguson stále tvrdí, že ještě stále má obrovskou chuť do dalších let na lavičce ManUtd a ještě nepřišla doba, kdy by měl odejít.

"Zůstanu nejméně další dva roky" řekl sir Alex Ferguson. "Nikdy jsem si neužíval víc svoji práci jako nyní." "Nemůžu pomoci na trávníku, ale užívám si to společně s týmem, jaký máme a jsem nadšen hrou, kterou hrajeme."

Ferguson velmi neochotně mluví o tom, kdo ho nahradí na lavičce Rudých Ďáblů, ale vzdal velkou úctu ke svému asistentovi Carlosu Queirozovi a řekl, že on má všechny předpoklady postoupit výš a chopit se zodpovědnosti.

"Jeho metody učení a práce jsou neocenitelnými pro úspěch tohoto klubu" chválil Ferguson. "Lidé jako Carlos budoz vždy skrytými hrdiny ve fotbalovém klubu. Oni odvádí skvělou práci a při tom nedostávají tolik ocenění, kolik by si zasloužili." "On je jeden z důvodů, proč hrajeme tak dobře."

"Nenáleží mi říkat, kdo by mne měl nahradit, ale co můžu říct je to, že Carlos má všechny kvality k tomu, aby vedl kterýkoliv špičkový klub." "Nechci říkat, že on bude mým následovníkem, protože bych byl nerad, aby na něho byl vyvíjen nějaký tlak, ale klidně řeknu, že on je opravdu schopný dělat tuto práci."

"Je inteligentní, má zkušenosti a zná fotbal skrz naskrz."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.