United konečně obdrželi lepší zprávy ohledně zranění

Reds dnes ráno konečně obdrželi pozitivní zprávy ohledně zranění Luise Sahy a Darrena Fletchera, která snad nebudou tak vážná, jak se všichni obávali.Se Sahou, který si během tohoto týdne při tréninku namohl kolenní šlachu, to vypadalo na měsíční pauzu. Ještě hůře na tom byl Darren Fletcher, kterému hrozilo, že mu jeho problémy s vazy v kotníku znemožní nastoupit do konce sezóny.

Nicméně, vypadá to, že by Saha mohl nastoupit již v zápase proti Blackburnu koncem měsíce, společně se Solskjaerem, který má za sebou menší operaci kolene.

Fletcher, u kterého se čekalo, že bude nejméně dva měsíce bez fotbalu, nyní vypadá, že by mohl nastoupit v nejbližších týdnech.

“ Pár dní jsem se začínal obávat, že se nám všechno rozpadá pod rukama,“ potvrdil Sir Alex Ferguson na páteční tiskové konferenci. “ Ale teď už to vypadá mnohem lépe.“

“ Darrenovo zranění není tak hrozné, jak jsme se nejdříve domnívali. Během několika málo týdnů se může vrátit do hry. Máme také velmi dobré zprávy o stavu Louise Sahy, očekáváme, že by mohl nastoupit proti Blackburnu, stejně tak i Solskjaer. Zdá se, že se vše obrací k lepšímu.“

Bohužel, Mikael Silvestre bude nepoužitelný na několik týdnů poté, co si při výhře nad Lille zablokoval pravé rameno.

“ Jsme rádi, že nemá žádnou zlomeninu, ale i tak bude Mikael ze hry několik týdnů,“ potvrdil Sir Alex. “ Budeme ho pečlivě sledovat, abychom viděli, jak se jeho stav vyvíjí.“

Alan Smith, který vstoupil do zápasu proti Lille jako náhradník, bude připraven nastoupit do čtvrtfinále FA Cupu, ve kterém se Reds střetnou s týmem Middlesbrough, tuto sobotu.

“ Odvedl dobou práci v zápase proti Lille,“ řekl Sir Alex. “ Určitě s ním počítám proti Middlesbrough.“

“ Ztráta Henrika Larssona je pro nás ztrátou velkou. Ale když jeden hráč odejde, druhý dostává šanci, právě jako Alan.“

“ Během posledních tří nebo čtyř měsíců jsem musel každý týden říkat pěti, nebo šesti hráčům, že nebudou hrát. Je to velmi nepříjemné, protože se zde bavíme o fantastických fotbalistech.

“ Cítíte s nimi, protože nemohou pomoci svými výkony hře týmu. Ale teď tenhle problém na několik týdnů mít nebudu.“

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.