Ferguson: Larsson je skvělý

Sir Alex Ferguson chválí švédského útočníka Henrika Larssona, který ve středu rozhodl o výhře Manchesteru United nad Lille 1:0.

V prvním utkání osmifinále Ligy Mistrů Manchester United zvítězil 1:0 na hřišti Lille díky brance Ryana Giggse z přímého kopu. V odvetném utkání na Old Trafford Manchester opět zvítězil 1:0, tentokrát díky brance švédského útočníka Henrika Larssona ze 72. minuty utkání. Manchester tak postoupil do čtvrtfinále soutěže po celkovém skóre 2:0. Henrik Larsson o víkendu odehraje poslední utkání v dresu Red Devils proti Middlesbrough v 6. kole FA Cupu. Poté se vrací do Švédska, jak bylo původně plánováno.

"Byla to skvělá hlavička. Jsme s ním opravdu spokojeni a gól, který vstřelil, byl pro něj určitě skvělým dárkem. Udělal pro nás skvělou práci. Udělal bych cokoliv, abych ho tady udržel, ale slíbil jsem Helsingborgu a jeho rodině, že ho pustíme a musíme toto respektovat", řekl Sir Alex Ferguson.

"Jsem tady maximálně spokojen, je tu krásně, ale jak jsme se dohodli, 12. března tady končím. Jsem velmi rád, že jsem mohl být součástí tohoto skvělého týmu, ale bohužel, musím jít domů", řekl švédský útočník Henrik Larsson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.