Louis Saha je zraněn a proti Lille nenastoupí

Špatná zpráva přišla pro Manchester United, který se dozvěděl, že Louis Saha je zraněný a nebude moci zasáhnout do středečního utkání Ligy Mistrů proti Lille.

Manchester United si z Francie přivezl výhru 1:0, kterou bude ve středu muset obhájit na Old Trafford. Před tímto zápasem má ale manažer Red Devils Sir Alex Ferguson několik zraněných hráčů. Na pondělním tréninku francouzský útočník Louis Saha utrpěl šrám a pozdější vyšetření ukázaly, že Louis Saha nemůže do utkání proti Lille zasáhnout. Nejistý je start také dalších hráčů United a to obránce Patrice Evry, který rovněž utrpěl drobnější zranění na tréninku, a také Paula Scholese. Už předtím Ferguson ztratil kvůli zranění Ole Gunnara Solskjaera a Darrena Fletchera. V útoku Manchesteru se tak ve středu objeví duo Henrik Larsson a Wayne Rooney.

"Paul Scholes utrpěl v sobotním utkání drobnější zranění, dnes ráno ale trénoval a věřím, že se snad nějak dá dokupy. Patrice Evra trénoval jenom trochu a jeho start je docela nejistý", řekl Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.