Gill: Ferguson bude moci v létě pořádně nakupovat

Výkonný ředitel Manchesteru United David Gill uvedl, že Sir Alex Ferguson dostane v létě finanční prostředky k tomu, aby na Old Trafford přivedl ty nejlepší fotbalové hráče.

Manchester United včera oznámil, že podepsal lukrativní smlouvu se španělskou firmou Grupo 2002, která bude Manchesteru ročně vynášet několik miliónů liber. Smlouva byla podepsána na pět let a je podobná těm, které už Manchester podepsal v minulosti např. s Air Asia, Budweiser, Audi nebo Kumbo Tyres. Do pokladnice Manchesteru tak přibudou další finance, které bude moci manažer Red Devils Sir Alex Ferguson využít k nákupu několika posil. Kritici sice tvrdí, že takto získané finance pomohou akorát Malcolmu Glazerovi zplatit dluh, když v roce 2005 koupil Manchester United za 780 miliónů liber, výkonný šéf Manchesteru David Gill říká, že Sir Alex Ferguson v létě dostane dostatek finančních prostředků, aby získal ty nejlepší fotbalové hráče, kteří by udělali anglický klub ještě silnější.

"Budeme nakupovat hráče. Minulé léto jsme koupili Michaela Carricka a Tomasze Kuszczaka a budeme pokračovat v investování do hráčů, kteří by byli pro Manchester potřební. Peníze máme", řekl David Gill, výkonný ředitel Manchesteru United.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.