700 zápasů v dresu United – Ryan Giggs!!

Ryan Giggs odehrál skvělý zápas proti Liverpoolu a tím překonal další historický rekord: 700. utkání za Manchester United. Velšský záložník dosáhl této mety v sobotu v utkání na Anfield Road, kde United zvítězili 1-0.

United vybojovali tři body především zásluhou Johna O´Shea, který vstřelil vítězný gól v prodlouženém čase. A ačkoliv měl vedoucí tým Premiership velké štěstí, že zvítězil, Giggs byl výsledkem potěšený a pochválil obranu týmu za to, že udržela čisté konto.

"Vyhráli jsme především díky výborné práci obrany" řekl Giggs. "Nehráli jsme nějak zvlášť dobře, ale myslím, že jsme měli tušení, že pokud dostaneme ve druhém poločase nějakou šanci, dotáhneme utkání do vítězného konce."

"Když přišlo to vyloučení a my jsme byli v početní nevýhodě, věděli jsme, že se proti tomu musíme postavit a bojovat. Naštěstí přišla ta šance a John ji proměnil."

"Ne vždy vyhrajete lehce, nemůžete pořád vyhrávat 4-0 nebo 3-0, někdy jsou výhry prostě vydřené, právě jako teď." "Chelsea teď udělá vše proto, aby nás v následujících utkání dohnala, takže my nemůžeme odpovědět jinak, než vyhrávat také."

"Podle mě není hezčí způsob jak oslavit 700. utkání, opravdu si to nyní užívám." "Tenhle zápas na Anfield Road byl jeden z nejtěžších jaký si dovedete představit."

 

A zrovna dnes jihokorejský tým FC Seoul potvrdil, že 20. července odehraje přípravné utkání s Manchesterem United na Seoul World Stadium. Rudí Ďáblové pojedou na své předsezónní turné do Asie a navštíví také Japonsko, Čínu a Malajsii.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.