FC Liverpool – Manchester United 0:1

Manchester United zvítězil v 29. kole Premier League nad Liverpoolem na Anfield Road 1:0 díky brance Johna O’Shea v úplném závěru utkání.

Jako první zahrozil střelou z dálky obránce Daniel Agger, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel stejně jako střela Cristiana Ronalda z 12 yardů o chvíli později. V 15. minutě musel zasahovat Edwin Van der Sar po hlavičce Marka Gonzaleze. V 23. minutě vystřelil z dálky Ronaldo, jeho pokus ale brankáře Reinu neohrozil. V 26. minutě toé z dálky zkoušel obránce Riise, byl bohužel neúspěšný. V 32. minutě se po rohovém kopu Gerrarda dostal k hlavičce Agger, ale minul. V 37. minutě si brankář Van der Sar v poklidu poradil se střelou Marka Gonzaleze z 25 yardů. První poločas tak skončil bez branek.
Hned v úvodu druhého poločasu vypálil Gerrard, ale nad. V 47. minutě Van der Sar předvedl skvělý zákrok proti střele Craiga Bellamyho. V 52. minutě se po závaru před brankou United dostal nakonec ke střele Riise, naštěstí pálil nad. V 73. minutě se dostal na hřiště John O’Shea, který nahradil zraněného Wayna Rooneyho. V 80. minutě zahrával rohový kop Ryan Giggs, hlavičkoval Cristiano Ronaldo, ale přímo do brankáře Reiny. V 86. minutě byl vyloučen Paul Scholes, který se rukou ohnal po jednom hráči Liverpoolu. V 88. minutě Edwin Van der Sar zlikvidoval velkou šanci Petera Crouche. Jeho střelu skvěle vyrazil. V nastaveném čase přišlo rozhodnutí – Cristiano Ronaldo zahrával přímý kop, brankář Reina vyrazil míč pouze před sebe a volný John O’Shea střílel témeř do prázdné branky – 0:1. Manchester tak nakonec zvítězil 1:0 a tabulku Premier League vede s náskokem devíti bodů před Chelsea, která má ještě ale jeden zápas k dobru.