Benitez nechce nechat odpočívat hráče

Liverpoolský boss Rafael Benitez prozradil, že nenechá odpočívat svoje klíčové hráče v zápase proti Manchesteru United, navzdory tomu, že ho čeká úterní utkání Ligy Mistrů proti Barceloně.

Liverpool hraje na Anfieldu jak o sobotním poledni proti United, který bude Sky Sports živě vysílat, tak o tři dny později hostí Barcelonu. A Rafael Benitez, který dovedl Reds k překvapivému vítězství 2-1 nad Barcelonou v první části vyřazovacích bojů na Nou Campu, prozradil, že pošle na trávník, proti úřadujícímu lídru sezony, svoji nejsilnější sestavu.

“Pokusíme se první utkání (proti United) vyhrát a potom budeme myslet na ten druhý“ řekl Benitez “Poražení United by bylo výborné i pro sebedůvěru týmu do druhého utkání proti Barceloně“.

Benitez věří, že bude United před utkáním pod tlakem, navzdory tomu, že mají 9 bodový náskok na vrcholu tabulky a třetí Liverpool na ně ztrácí bodů 16 “Ví, že to pro ně bude těžké utkání“ dodal “Pokud zde zvítězí, budou titulu mnohem blíže a ještě jim vzroste sebedůvěra“

“Bude to ovšem těsné utkání, již v minulosti rozhodovali naše vzájemné utkání jen maličkosti, třeba jako rohové kopy, přímé kopy nebo výkon jednoho hráče“

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.