SRAZ FANS MANCHESTERU UNITED

Již podruhé se uskuteční sraz fanoušků Manchesteru United z ČR a SR. Zde naleznete podrobnější informace o konání a programu II.Srazu United Fans.

Jde v pořadí již o druhé shledání fanoušků nejslavnějšího anglického klubu u nás v Československu. Mnohým z Vás by jistě připadalo logické, že před druhým nutně proběhlo i první, a skutečně. Ono premiérové se konalo přibližně rok před termínem tohoto druhého plánovaného. První sraz dopadl, dá se říci, nad očekávání, k čemuž přispělo, krom početné účasti ManU fans, která se v kuloárech odhadovala na 25-35 statných jedinců, také vítězství United 2:0 v zápase s Arsenalem, který byl hlavním bodem programu.

První sraz byl spíš takovým nultým ročníkem – pokusem se kterým pan organizátor neměl pražádnou zkušenost a o jehož výsledku se tak nějak všeobecně mohlo jen dohadovat. Žádné fiasko se nekonalo a naše společné setkání přineslo spoustu toužebně očekávaných odpovědí, které mi posloužili jako inspirace v organizaci dalšího srazu. A tak věřím, že na základě těchhle inspirací se mi podaří posunout riziko fiaska zase o kus kamsi…

Takže, II. Sraz United Fans se uskuteční dne 05.05.07 (5. května 2007) ve Sportbaru Zlatá Hvězda, který by se dal nazvat, Meccou fanoušků anglického fotbalu a který pravidelně vysílá přenosy z Premiership už od roku 1993 (viz. www.sportbar.cz). Zlatá Hvězda je nejznámější pražský sportbar a proto je pravděpodobně nejvhodnějším místem pro takovou sešlost, velmi dobře dostupný – 100 metrů od Václavského nám. (Metra Muzeum). Začátek srazu je stanoven na 12:00.

Program srazu je prostý. Do kupy se dáme někdy okolo poledne a prvním tématickým bodem bude jistě přípitek, který bude samozřejmě probíhat paralelně s celým programem srazu. Dalším bodem bude pohled do minulosti a video-review nejslavnějšího roku anglického klubového fotbalu – The Treble, což by možná mohl být i vrchol srazu, ale pro nás to bude pouze předkrm hlavního lákadla – sledováním přenosu zápasu Manchester City – Manchester United, který se v případě vítězství, a za předpokladu obdobně příznivého vzhledu tabulky Premier League, může stát divokou a nevázanou oslavou… (ale hlavně zbytečně nepředbíhat!!) S koncem srazu bych zatím mnoho nedramatizoval, však to bude na náladě každého z nás a dost ho ovlivní i výsledek derby…

 

Pro zájemce:

– bližší informace na emailu: 1878@email.cz

– registrovat se můžete na stejném mailu – 1878@email.cz a nebo na ICQ: 396-655-652.

POZOR: Registrace je nutná kvůli zamluvení míst ve sportbaru!!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.