Heinze touží po místě v kádru

Obránce Manchesteru United, Gabriel Heinze tvrdí, že je spokojený se svojí úlohou na Old Trafford, ale přál by si dostat šanci ve středu obrany.

Argentinec v tomto období bojuje o stálé místo v základní sestavě United, poté co ho svými výkony zastínil Patrice Evra.

Heinze byl v lednu spojován s odchodem z Manchesteru, ale manažer Sir Alex Ferguson ho přesvědčil, aby zůstal na severozápadě a dokonce i přes skutečnost, že teď nenastupuje pravidelně, je se svou úlohou v týmu spokojen.

,, Tento rok vše v Manchesteru bezvadně klape‘‘, řekl Heinze. Tento víkend Chelsea nehraje, takže pro nás bude skvělé zvítězit nad Fulhamem a vzdálit se jí už o devět bodů.

,, Mám velmi vřelý vztah se všemi kamarády z týmu. Hlavně s Cristianem Ronaldem jsme si velmi blízcí, protože je to Portugalec, a tak trochu rozumí španělsky.

Heinze už zapomněl na své místo na levém kraji obrany, ale prahne po místě v srdci obranné čtyřky.

,, Nejraději hraji ve středu obrany, ale v poslední době jsem býval spíše na levé straně. Ale zvykl jsem si a nedělá mi to žádné problémy.‘‘

Heinze se zaměřil především na to, aby si  zajistil místo v národním týmu Argentiny pro Copa America, které se bude hrát v létě.

,, Byl bych rád, kdybych byl v týmu pro Copa America. Doufám, že letní prázdniny strávím v našem národním dresu.‘‘

,, Cílem Argentiny na Copa America není dostat se do finále, ale vyhrát. Takže budeme muset uspět ve všech zápasech, abychom se stali šampióny.

,, Je to už dlouho, co Argentina získala nějakou mezinárodní trofej a tohle je pro nás dobrá šance.‘‘

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.