Ferdinand: Lille ještě není ukonce

Rio Ferdinand si nemyslí, že souboj v Lize Mistrů s Lille je už rozhodnut.

Pozdní trefa Ryana Giggse z přímého kopu zajistila kontroverzní vítězstvní lídra Premier league v první části vyřazovací části Ligy Mistrů. Giggsově brance předcházela nedovolená hlavička Lillského hráče Petera Odemwingieho.

Ferdinand si uvědomuje, jaké problémy může mužstvo Clauda Puela na Old Trafford zbůsobit.

“Jedna-nula je v Evropě dobrý výsledek, ať hrajete proti komukoliv“ řekl interetovému denníku Sky sports.

“Byl to obtížný zápas. Ale věděli jsme to, protože jsou ve své lize na výborné pozici a to se jim moc často nestává. “Vždy hrají tvrdě a to nám tehdy dokázali “Když jsme uvažovali o předběžném výsledku, veděli jsme, že musíme udržet čisté konto a pokusit se o branku a to se nám také povedlo.

“Ovšem nic ještě není hotové. Máme ale vynikajcí hráče, kteří jsou schopni dávat branky “Víme že v příštím zápase musíme být plně koncentrováni a hrát na 100%, jednině tak máme šanci projít dále.

Přestože je v Lize Mistrů Manchester druhým největším favoritem, Rio na aténské finále, které se hraje v Květnu, vůbec nemyslí.

Dodává “Musíte myslet jen na příští zápas s Lille, pokud to neuděláte, můžete ztratit vše, na co jen dohlédnete. “Opravdu se raději koncetruji na postup a další zápas proti Lille“

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.